КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

 24 ГРУДНЯ ПРОЙДУТЬ ВИБОРИ ГОЛІВ ОТГ ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ

У трьох ОТГ Заставнівського району зареєстровано дев’ять кандидатів на посаду голови ОТГ. Наймолодший кандидат на ці посади має 34 роки, найстарший – 57. Серед кандидатів двоє жінок та сім чоловіків.

У Вікнянській ОТГ (3,4 тис. жителів) чотири кандидати на посаду голови. Від БПП «Солідарність» балотується Вікнянський сільський голова Ярослав Котик, від ВО «Батьківщина» – сільський голова з Брідок Любов Спіжавка. Також у цій громаді на посаду голови балотуються двоє самовисуванців: Іван Ковалюк (тимчасово не працюючий) та Олексій Савчук (електромонтер).

У Юрковецькій ОТГ (більше 10 тис. жителів) балотуються три кандидати на посаду  голови. Всі представники політичних партій: від ВО «Батьківщина» балотується Марія Смеречанська (Юрківецький сільський голова), від БПП «Солідарність» – Віталій Шафер (Ржавинський сільський голова), від ВО «Свобода» – Іван Апостолюк (депутат обласної ради).

У Кострижівській ОТГ (4,5 тис. жителів) на посаду голови балотуються два самовисуванці: Володимир Старко (діючий селищний голова) та Іван Димка (начальник відділу райради).

Вибори у громадах Заставнівського району (Вікнянській, Кострижівській таа Юрковецький) відбуватимуться на мажоритарній основі. Однак політичні партії беруть активну участь у цьому виборчому процесі: зі 182 кандидатів у депутати цих рад 161 є представниками політичних партій, 21 – самовисуванцями.  У депутати цих ОТГ: 62 кандидати від ВО «Батьківщина», 29 кандидатів –«Радикальна партія Олега Ляшка», 23 --БПП «Солідарність»  19 --  «Аграрна партія».

 

ПРОПОНУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ  ПРОГРАМУ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК

http://gromady.cv.ua/documents/93389/ПРОГРАМА_на_2018_рік.doc

КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПРОЦЕС В УКРАЇНІ

Увага! Запрошуємо до співпраці!

ТОВ «ЛІВЕНЕРГО» запрошує до співпраці в сфері енергоефективності  та енергозбереження. Якщо ви  маєте зацікавлення у даній пропозиції, звертайтеся до товариства на офіційний сайт https://liv –energo.business.site/або за телефоном 0963267567,  0958700558

 

 

 

30.07.2018 року ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ВОЛОНЕРАМИ, ЩОДО ПОДАЛЬШОГО СПРИЯННЯ ВОЇНАМ ООС.

ОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО НАЯВНОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
Щотижнево старшими медичними сестрами оприлюднюється інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів та медичних виробів. На стендах де вказується торговельна назва, назва діючої речовини, форми випуску та дозування, джерела отримання, наявну кількість та термін придатності, а також на інформаційному стенді зазначено номер урядової «гарячої лінії», місцезнаходження окремо номер телефону «гарячої лінії» Міністерства охорони здоров’я України, номери телефонів та місцезнаходження органів з питань запобігання корупції, місцезнаходження та номер телефону приймальної головного лікаря.
Відповідальні особи:
- акушерсько-гінекологічне відділення – старша акушерка –
Чорномиз Л.В.
- хірургічне відділення – старша медична сестра – Гривул Г.Г.
- поліклінічне відділення–старша медична сестра – Микитей М.В.
- приймальне відділення – старша медична сестра – Кравчук Г.В.
- терапевтичне, педіатричне відділення – старша медична сестра Пшегоцька С. М.
- стоматологічне відділення – Шлемкевич В. І.
- відділення анестезіології та інтенсивної терапії – старша медична сестра Фалібога Л. Р.

В Заставнівській ЦРЛ на даний час web-сайт не працює. Інформація про забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами не оприлюднювалася. На далі дана інформація буде розміщена щотижнево на web-сайті Заставнівської районної державної адміністрації. http://zastavna.bukoda.gov.ua/
Додаток до даної інформації щодо наявних залишків лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються у централізованому порядку.
В.М.Липка,головний лікар Заставнівської ЦРЛ

29.08.2018р.о 10.00 ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ГО «УЧАСНИКИ АТО У ЗАСТАВНІВСЬКОМУ РАЙОНІ» З КЕРІВНИКАМИ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УПРАВЛІНЬ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКІВ РАЙОНУ З ВЕТЕРАНАМИ АТО
Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар взяв участь у зустрічі представників ГО «Учасники АТО у Заставнівському районі» з керівниками організацій та управлінь райдержадміністрації. Головний лікар Заставнівської ЦРЛ Василь Липка та керуюча аптекою №21 (м. Заставна) Наталія Страдецька роз’яснили присутнім про порядок надання рецептів та відпуск ліків на пільгових умовах. На придбання ліків за пільговими рецептами, на думку присутніх в залі, виділяється недостатньо коштів. Тому голова районної державної адміністрації Юрій Кітар озвучив пропозицію – звернутися до голів місцевих рад з пропозицією акумулювати кошти на рахунку місцевого бюджету. Йшлося також і про соціальні пільги учасникам АТО, які тлумачила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Альошкіна та про порядок здійснення пасажирських перевезень пільгових категорій, учасників АТО – в першу чергу.

ІНФОРМУЄ ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО
На виконання постанови НКРЕКП №1627 (зі змінами) від 13.12.2012р
АТ«Чернівціобленерго» повідомляє про проведення відкритого обговорення
проекту Інвестиційної програми АТ «Чернівціобленерго» на 2019 рік.
Завантажити документ та ознайомитись з ним детальніше можна
на веб-сайті АТ«Чернівціобленерго» теле.оЬІепеїро.су.иа у розділі «Акціонерам»
сторінка «Інвестиційна програма».
Зауваження та пропозиції до проекту Інвестиційної програми на
2019рік слід надсилати у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: 58000,
м.Чернівці, вул.Прутська,23а, е-таіі: капс@оЬ1.су.епещу.цоу.иа.
Зауваження та пропозиції приймаються з 02 серпня по 31 серпня 2018 року
включно.
Відкрите обговорення відбудеться 03 вересня 2018 року о 10:00 год.
в приміщенні АТ«Чернівціобленерго» за адресою: 58000, м.Чернівці,
вул.Прутська,23а, каб. 101.
Для участі у відкритому обговоренні проекту Інвестиційної програми
АТ«Чернівціобленерго» на 2019 рік, заявки від органів місцевого самоврядування та
громадськості приймаються до 31 серпня 2018 року у письмовому та/або
електронному вигляді.
Звертаємо Вашу увагу, зауваження та пропозиції до проекту Інвестиційної
програми АТ «Чернівціобленерго» на 2019 рік повинні бути надані у зазначений вище
термін та супроводжуватись обґрунтуванням. Анонімні зауваження та пропозиції, а
також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного терміну не
реєструються та не розглядаються.

УВАГА!Запрошуємо до участі представників громадських організацій.
Фахівці Заставнівського відділення Кіцманської об’єднаної державної податкової інспекції (начальник Валентина Євка) проведуть семінар – нараду з представниками органів місцевого самоврядування, у тому числі об’єднаних територіальних громад, де обговорено зміни до ст. 273 Податкового кодексу України від 10 липня 2018 року №2497-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» в частині оподаткування лісових земель.

10.09.2018 РОБОТА ФАХІВЦІВ ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ»(ЗАСТАВНІВСЬКА ДІЛЬНИЦЯ) БУДЕ РОЗГЛЯНУТА НА НАСТУПНОМУ ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар взяв участь у зустрічі з мешканцями Заставнівщини, яка відбулася в офісі ГО «УНІА». Тема зустрічі – неприйнятні підходи працівників Заставнівської дільниці ПАТ "ЧернівціГАЗ" підчас повірки та встановлення лічильників обліку використаного природного газу. На думку присутніх, вони зловживають своїми посадовими обов’язками та за будь – який спосіб спонукають споживачів оплачувати лічильник та його встановлення значно за завищеною ціною (майже вдвічі вищою). Люди також обурювались ситуацією, яка на сьогодні просто вражає своїми масштабами. Практично кожен із присутніх розповів про хамське ставлення з боку робітників ПАТ «Чернівці ГАЗ», погрози та на їхню думку та неправомірні дії. Однак, що найбільш вражає, так це те, що громадяни не знають своїх прав, а будучи ошуканими не знають як себе захистити. Юрій Васильович Кітар звернувся до громадян із запевненнями, що дане питання буде розглянуте на засіданні колегії Заставнівської райдержадміністрації, а затим – на наступній сесії Заставнівської районної ради. Категоричну позицію Юрія Кітара, щодо неодноразово порушеного питання, потвердив голова районної ради Сергій Капіцький. Правові аспекти пояснював керівник Бюро безоплатної правової допомоги у Заставнівському районі - Василь Данищук. Голова ГО "УНІА" Олександр Панзига, активісти та преса. Прикро, що попри всі намагання запросити представників ПАТ «Чернівці ГАЗ», у відповідь чули, що всі керівники перебувають у відпустці.

ЗАПРОШУЄМО ДО ЗУСТРІЧІ!Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар та начальник фінансового управління райдержадміністрації Катерина Пеліховська відвідають Вікнянську сільську раду з метою надання консультацій щодо впровадження медичної реформи у населених пунктах Вікнянської ОТГ, а саме в організації фінансування. Запрошуємо до зустрічі з мешканцями об’єднаної територіальної громади де йтиметься про перспективи розвитку громади, продовження ремонту доріг та впровадження інших Урядових реформ.

УВАГА! 18 вересня 2018 року о 12.00 год. в каб 301 Чернівецької обласної державної адміністрації відбудеться прес-конференція директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко на тему: «Основні тенденції на ринку праці Буковини».
Запрошуємо представників ЗМІ

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЮРІЯ КІТАРА З КЕРІВНИМ СКЛАДОМ ГО «ЗАДУБРІВСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО»
24.09.2018 у кабінеті голови Заставнівської райдержадміністрації відбулася зустріч очільника району Юрія Кітара з керівним складом ГО «Задубрівська спілка ветеранів АТО»: Анатолієм Лещуком, Миколою Іванюком і Миколою Александрюком. Розпочинаючи зустріч, голова райдержадміністрації подякував присутнім ветеранам АТО за мужність, відвагу та чітке патріотичне усвідомлення: «Ви в складний для нашої Вітчизни час, взяли на себе таку нелегку відповідальність та жертвуючи здоров’ям і життям захищали рідну землю від російського агресора та сепаратистів. Доземний Вам за це уклін та глибока шана». Головною метою щодо проведення зустрічі з учасниками АТО, яку поставив голова районної державної адміністрації—це,насамперед,реалізація комплексу взаємопов'язаних завдань і заходів, що спрямовані на розв'язання найважливіших проблем та поєднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, спрямованих на поглиблення соціального захисту, адаптації, спільної координації наявних ресурсів для забезпечення соціальних гарантій учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, створення в суспільстві атмосфери підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО. Хочеться наголосити, що Юрій Васильович визначив пріоритетними зустрічі з учасниками АТО та членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Як наголосили учасники зустрічі -- учасники бойових дій, які за мобілізацією, захищали цілісність України на її сході у перші хвилі мобілізації, питання: надання пільг та соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством учасникам бойових дій, в тому числі: пільговий проїзд учасників АТО, забезпечення санаторно-курортним лікування та психологічна реабілітація учасників АТО; надання земельних ділянок учасникам АТО; працевлаштування, можливість навчання та перенавчання, надання допомоги по безробіттю; оздоровлення дітей учасників АТО; військові збори та навчання, оплата та пільги; медичне забезпечення, забезпечення ліками на пільгових умовах учасників АТО їх тепер менше турбує, тому—що вони практично вирішуються, хоч і є певні недоліки. Але тривогу в їх серцях сіє збайдужіння населення до ситуація в країні. Вкрай обурює хамство деяких перевізників, але ще дужче пасивність пасажирів – очевидців, які мовчки споглядають це. «Ми переконані в тому, що ще рано нам послаблювати нерви. Битва триває. І ця битва ідеологічна. Україна потребує нашого захисту від зовнішнього і від внутрішнього ворога. Ми йдемо правильним курсом розвитку – європейським, тому пропаганди не допустимо. А от ідеологія «храмає», -- озвучує одностайну думку своїх побратимів голова ГО «Задубрівська спілка ветеранів АТО» Анатолій Лещук, -- є чимало проблемних питань, які потребують вирішення. Проте тільки спільною та злагодженою працею ряд питань уже вирішено, а над вирішенням інших проблемних питань потрібно ще всім нам спільно попрацювати. І ми готові працювати на благо нашої держави, заради гарного майбутнього дітей України». Зустріч пройшла конструктивно, виважено, толерантно, у спокійній атмосфері. Обговорили всі проблемні питання сьогодення, які турбують ветеранів АТО та ухвалили прийняте рішення -- в міру можливостей вирішувати їх спільно із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району. На завершення зустрічі, керівник району подякував всім присутнім за щиру і відверту розмову, чітку громадянську позицію та безмірну любов до України, а також побажав – міцного здоров’я, миру та злагоди у родинах.

 

  •  
  •  

-