ДЕРЖАВНА СЛУЖБА

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Фінальні змагання XVIIІ Всеукраїнської спартакіади

серед збірних команд державних службовців України

 

    У м. Ужгороді на базі спорткомплексу «Юність» з 27 вересня по 1 жовтня 2016 року проходили фінальні змагання XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців України.

Змагання відбулися за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства молоді та спорту України, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Участь у змаганнях взяли 23 команди, сформовані з числа державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, обласних, районних, Київської міської державної адміністрації. Загальна кількість учасників склала 431 особу. Змагання проходили з п’яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Команда державних службовців Чернівецької області посіла 21 загальнокомандне місце.

     Приємно відзначити стабільні результати, які демонструє впродовж кількох років участі у Спартакіадах, Наталя Цвентарна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Хотинської районної державної адміністрації. Цього разу вона посіла почесне друге місце з шашок та нагороджена дипломом і срібною медаллю.

Переможцями фінальних змагань XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у загальнокомандному заліку стали:

1 місце – команда Хмельницької області.

2 місце – команда Закарпатської області.

3 місце – команда Запорізької області.

Переможці змагань нагороджені дипломами, кубками та почесними грамотами.

Довідково:Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року № 3737/169, у 2016 році проводиться ХVІІІ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

 

 

 

 

 

Завершився щорічний

Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець”

 

   Цими днями в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України відбулася урочиста церемонія закриття щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Голова Національного агентства України з питань державної служби, голова Оргкомітету Костянтин Ващенко подякував державним службовцям за участь у конкурсних випробуваннях та висловив сподівання, що їх професійні знання та навички будуть корисними під час реформування державної служби і державного управління в Україні.

Привітав учасників із завершенням конкурсу також заступник Міністра Кабінету Міністрів України Володимир Федорчук, який зачитав вітальний лист від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

    Заступник Голови профспілки працівників державних установ України Наталія Титаренко вручила нагороди переможцям у номінаціях «Гордість профспілки» та «Молодість – майбутнє профспілки».

  Учасникам третього туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, серед яких  Чернівецька область була представлена Юлією Королюк, начальником відділу внутрішньої політики та доступу до публічної інформації Вижницької районної державної адміністрації, вручено сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою короткострокового семінару з питань новацій законодавства про державну службу, лідерства та ефективних комунікацій, проведеного для учасників конкурсу Державним вищим навчальним закладом «Університет менеджменту освіти».ПредставницяБуковини посіла дванадцяте місце серед тридцяти учасників у своїй номінації.

 

 

 

 

  •  
  •  

-