Управління Держпраці попереджає про можливість появи на підприємствах псевдо інспекторів праці

18.10.2018 | 14:35
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

Управління Держпраці у Чернівецькій області попереджає суб’єктів господарювання про можливість появи на підприємствах, в установах, організаціях регіону шахраїв під виглядом інспекторів праці.
У різний спосіб шахраї вимагають у підприємців кошти ніби то в обмін на не проведення заходів державного нагляду, або ж зменшення сум накладених раніше штрафних санкцій.
Управління Держпраці у Чернівецькій області закликає роботодавців до пильності й до уточнення даних осіб, котрі представилися інспекторами Держпраці, або інспекторами праці органів місцевого самоврядування.
Детальну інформацію щодо виданих посвідчень головним державним інспекторам, які здійснюють державний нагляд з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, можна перевірити на сайті Державної служби України з питань праці у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» - підрозділі «Інформація про службові посвідчення інспекторів праці Держпраці».
Відповідну інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування роботодавець може перевірити у цьому ж розділі на сайті Держпраці України, у підрубриці « Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування».
У разі, коли суб’єкта господарювання відвідали псевдо інспектори праці, необхідно оперативно повідомити про такі факти правоохоронні органи.
Важливо повідомити про такі випадки й Управління Держпраці у Чернівецькій області за телефонами: (0372) 55 37 24; 52 56 67.

 

  •  
  •  

-