СПІВЧУТТЯ

02.03.2017 | 10:47
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

Колектив Заставнівської районної державної адміністрації з глибоким сумом сприйняв звістку про передчасну смерть колишнього начальника фінансового управління Заставнівської райдержадміністрації  Миколи  Адамка.  Микола Іванович  був високоосвіченою  інтелігентною людиною, хорошим фінансистом. Ми завжди будемо пам’ятати його  як чуйного і доброзичливого колегу, який  віддано і чесно служив державній справі. Схиляємо свої голови в скорботі разом з рідними, колегами, однодумцями. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Світла память про Миколу Івановича Адамка назавжди залишиться у наших серцях.

  Зі скорботою Юрій Кітар, голова Заставнівської районної державної адміністрації

 

 

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар  та колектив райдержадміністрації глибоко вражені передчасною смертю, спричиненою важкою, невиліковною хворобою, колишнього свого колеги Ігора Пістрюги та висловлюють свої щирі співчуття родині покійного -- мамі, дружині, дітям:  
       -- Прийміть щирі співчуття з приводу тяжкої втрати.  Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Щиро поділяємо Ваше горе і адресуємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею назавжди йде частинка нас.  Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з Вас, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.
Нехай світла пам’ять про Ігора Петровича назавжди залишиться у Ваших серцях.
 

 

  •  
  •  

-