ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ У ЗАСТАВНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

25.09.2017 | 14:46
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район
 
ЮРІЙ КІТАР: «ВКРАЙ НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ВСЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПІСЛЯ СТВОРЕННЯ ОТГ  НЕ ДОПУСТИТИ РОЗРИВУ ЕКОНОМІЧНОГО ТА ГАЛУЗЕВОГО
ПРОСТОРУ»

 

 24 ГРУДНЯ ПРОЙДУТЬ ВИБОРИ ГОЛІВ ОТГЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ

 

25.12.2017 р.  РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ГОЛІВ ОБЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ                                         ГРОМАД ЗАСТАВНІВЩИНИ

У Вікнянській ОТГ(3,4 тис. жителів) із чотирьох кандидатів на посаду сільського голови переміг Іван Ковалюк (тимчасово не працює, самовисуванець), який набрав 37% голосів виборців.  У Юрковецькій ОТГ (більше 10 тис. жителів) з-поміж трьох кандидатів на сільського голову переміг висуванець БПП Віталій Шафер (Ржавинський сільський голова). Він набрав понад 54%. У Кострижівській селищній ОТГ (4,5 тис. жителів) за посаду селищного голови змагались два претенденти. Перемогу здобувВолодимир Старко (Кострижівський селищний голова), який набрав 81% голосів виборців.

 

3.01.2018 р.  ЮРІЙ КІТАР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ПЕРШОЇ СЕСІЇ

                                           ВІКНЯНСЬКОЇ  ОТГ

У Віікнянській  об’єднаній територіальній громаді пройшла перша сесія. Нагадаємо, до складу Вікнянської ОТГ ввійшло шість населених пунктів: Вікно, Брідок, Митків, Мосорівка, Онут та Самушин.  У сесії взяв участь голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар, голова райради Сергій Капіцький, представники громадських організацій та політичних партій.  До  початку засідання голова виконавчої влади району  наголосив, що перш за все,  у своїй роботі депутатський склад має керуватись потребами жителів громади, дослухатись до їхньої думки, а політичні амбіції потрібно відсунути на другорядний план. Спрямовувати роботу в ОТГ -- це велика відповідальність і перед депутатським складом, і, перш за все, перед виборцями. « Переконаний, що всі ви  добре орієнтуєтесь  у тому, що необхідно громаді, які питання потребують першочергового  вирішення. Впевнений, що ви зможете   в  об’єднаній громаді зробити те, на що бракувало ресурсів раніше», -- наголосив Юрій Кітар.  Голова ОТГ  Іван Ковалюк подякував виборцям за довіру, виявлену підчас виборів 24 грудня 2017 року та  підкреслив,  що наразі важливо спільно окреслити подальший план дій. На посаду  секретаря Вікнянського ОТГ депутати підтримали  кандидатуру Тетяни Амбросійчук, яка до цього  працювала секретарем Вікнянської сільської ради. Окрім того Іван Ковалюк запропонував,  відповідно до законодавства,  обов’язки  старост у селах, які ввійшли до складу ОТГ, виконувати сільським головам, котрі  раніше були обрані мешканцями сіл. «Попереду --  напружена праця. Нам потрібно  організувати раду, керівників установ, щоб ми разом напрацювали стратегію роботи. У нас багато  нагальних проблем. Тому, вкрай потрібно визначити першочергові», – підсумував обранець громади. У швидкому часі відбудеться засідання наступної сесії, на якій депутати приймуть положення про старостат, ухвалять  регламент та структуру ради,а також відбудеться створення  постійних комісій.

 

4.01.2018 р.              ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ ЮРКОВЕЦЬКОЇ ОТГ

 Новоутворені об’єднані громади починають свою діяльність. Сьогодні, 4 січня, відбулась перша сесія Юрковецької  ОТГ. Сесію вів новообраний очільник громади Віталій Шафер . Перед тим, як перейти до порядку денного, новообраного  голову вітали перші особи району: голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар, голова районної ради Сергій Капіцький, депутати  районної ради, підприємці, сільські голови  тих сіл, які ввійшли до складу Юрковецької ОТГ:Юрківці, Баламутівка, Горошівці, Добринівці, Погорілівка, Ржавинці.  У свою чергу, Віталій Вікторович  подякував виборцям за довіру та зазначив, що поважає вибір тих, хто підтримав його опонентів.Серед питань, які головуючий запропонував на розгляд першої сесії, найбільший інтерес викликали кадрові призначення. Зокрема,більшістю голосів (19 із 26)  депутати  підтримали кандидатуруна посаду  секретаря– Марії Ілащук, яка працювала секретарем Ржавинецької сільської ради. В ході роботи депутати розглянули низку організаційних питань. На  засіданні  наступної сесії  Юрковецької ОТГ, яка відбудеться за декілька днів,  депутати  мають намір обрати заступника голови ОТГ та  затвердити  положення про старостат, утворити постійні комісії, інше.  Відповідно до чинного законодавства,  обов’язки старост сіл, що ввійшли до ОТГ,  виконують обрані на попередніх виборах сільські голови.

 

5.01.2018 р. ПРО БЮДЖЕТНУ САМОДОСТАТНІСТЬ ТА РЕАЛІЗАЦІЮ      ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЕКТІВ

Сьогодні  голова районної державної адміністрації Юрій Кітар за участі начальника фінансового управління Катерини Пеліховської провів консультативну нараду з представниками новоутворених ОТГ щодо  проведення реформи децентралізації влади.  

 

15.01.2018 р.     ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ  ІНФОРМУЄ !      

До відома новостворених територіальних громад Заставнівського району! Надаємо розроблені Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області методичні рекомендації «Порядок державної реєстрації статутів територіальних громад». Також доводимо до вашого відома, що прийняття документів для надання послуги з державної реєстрації статутів територіальних громад та видача оформлених результатів здійснюється виключно через центр надання адміністративних послуг.

 

 

 

 

 

  •  
  •  

-