Новини

25.10.2018 | 16:43
Район: 
Заставнівський район

Відділ прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує: на посівах багаторічних трав, неорних землях, інших сільськогосподарських угіддях Заставнівського та Кіцманського районів у надпороговій чисельності розвиваються мишоподібні гризуни. Розпочалось активне заселення посівів озимих зернових.

22.10.2018 | 16:33
Район: 
Заставнівський район

Управління Державної казначейської служби України у Заставнівському районі Чернівецької області звертає увагу розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів Заставнівського району.
Наближається закінчення бюджетного року. Наприкінці бюджетного періоду запланований найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. Розпорядниками бюджетних коштів проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг.

19.10.2018 | 16:57
Район: 
Заставнівський район

Голова райдержадміністрації Юрій Кітар взяв участь у робочій нараді, що відбувалася у конференцзалі ЧНУ ім.Ю.Федьковича. Йшлося про подальшу долю вантажоперевезень залізницею. Адже є загроза, що таке може припинити свою функцію. Розмова, у якій взяли участь і керівники підприємств Заставнівщини: ТОВ "Кострижівський комбінат будівельних матеріалів" М. Гайничеру, ТОВ "Віойл Зерно" С. Вдовиченко, представники приватного бізнесу, і, звичайно, керівники залізничних вузлових станцій, була надзвичайно складною.

19.10.2018 | 09:29
Район: 
Заставнівський район

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів взяв участь в конференції «Європейські реформи в Україні: доступна освіта, якісна медицина, достойна пенсія». Проведення заходу здійснювалося в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за підтримки Європейського Союзу, Міжнародного фонду «Відродження», громадської організації «Інституту економічних досліджень та політичних консультацій».

19.10.2018 | 09:18
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар провів робочу зустріч з керівниками Заставнівської міської ради, підчас якої йшла мова про функціонування закладів культури та освіти, будівлі яких перебувають на правах власності міської ради. В основному мова йшла про фінансування та утримання даних закладів.

18.10.2018 | 18:25
Район: 
Заставнівський район

Під час робочого візиту до Чернівецької області заступник Міністра юстиції України Світлана Глущенко взяла участь у відкритті ІІ Міжнародної науково-практична конференція у ЧНУ ім. Ю.Федьковича «Сучасні виклики та актуальні проблеми судової реформи в Україні» та відвідала Глибоцьку об’єднану територіальну громаду. У місцевому ЦНАПі відбулася зустріч із представниками громади та громадськими активістами.

18.10.2018 | 14:35
Район: 
Заставнівський район

Управління Держпраці у Чернівецькій області попереджає суб’єктів господарювання про можливість появи на підприємствах, в установах, організаціях регіону шахраїв під виглядом інспекторів праці.
У різний спосіб шахраї вимагають у підприємців кошти ніби то в обмін на не проведення заходів державного нагляду, або ж зменшення сум накладених раніше штрафних санкцій.
Управління Держпраці у Чернівецькій області закликає роботодавців до пильності й до уточнення даних осіб, котрі представилися інспекторами Держпраці, або інспекторами праці органів місцевого самоврядування.

18.10.2018 | 11:45
Район: 
Заставнівський район

Захист прав найменших українців є пріоритетом як Міністерства юстиції, так і всього Уряду. Умовами повноцінного виховання дитини є постійний контакт з батьками та контакт з іншими родичами.
Тому під час підготовки другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває ми пішли на безпрецедентний для нашої держави крок. Ми урівняли можливості для виховання й спілкування з дитиною як того з батьків, з ким вона проживає, так і того з батьків, хто мешкає окремо від дитини.
Зокрема, було гарантоване право того з батьків, хто живе окремо, бачитися з малюком.

18.10.2018 | 11:42
Район: 
Заставнівський район

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

17.10.2018 | 16:45
Район: 
Заставнівський район

05.10.2018 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 795 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302».

 

  •  
  •  

-